یکی از مشخصه های اصلی و مورد نیاز اینترنت برای بازی آنلاین ، پینگ (Ping) آن می باشد. در اختیار داشتن سرعت بالای اینترنت همان چیزی است که تمامی کسب و کارها در پی آن هستند .

پینگ تایم در واقع مدت زمان رسیدن بسته های اطلاعاتی بین ۲ سرور می باشد. که به عوامل متعددی در شبکه بستگی دارد. هرچه این مدت زمان کمتر و منظم تر باشد، کیفیت سرویس برای بازی آنلاین و کارهای تجاری بالاتر می رود.

این سرویس ها به صورت Point to Point (نقطه به نقطه) بر روی بستر بیسیم با کیفیت بالا می تواند پاسخگوی تمامی نیازهای صاحبان کسب و کار باشد.

ویژگی ها :

در صورت نا رضایتی از سرویس ۱ ماه گارانتی برگشت وجه می باشد.
تسهیلات در ارائه تجهیزات (به صورت امانی و یا اقساط)
پوشش مناسب بیش‌تر نقاط تهران
کیفیت بالا و بدون نوسان (عدم اشتراک بین کاربران)
بدون محدودیت حجمی
تضمین برقراری ارتباط به میزان ۹۹.۹%
ارائه خدمات مطابق با توافق نامه SLA (تضمین کیفیت خدمات)
پشتیبانی ۲۴ ساعته
امکان استفاده از تمامی پروتکل ها
ارائه نرم افزار مانیتورینگ و کنترل پهنای باند مصرفی

 

 

شرکت هزاره سوم ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت وایرلس ، با فراهم آوردن بستر اینترنتی سریع ، قابل اطمینان و مناسب جهت بازی آنلاین به صورت گسترده در محدوده تهران و حومه مشغول فعالیت می باشد.

طیف گسترده ی متقاضیان و محدود بودن مناطق تحت پوشش به استان تهران، البرز  ، سبب گردید تا شرکت هزاره سوم اقدام به راه اندازی شبکه ای مختص گیم نماید تا گیمرهای مبتدی ، نیمه حرفه ای و حرفه ای از کیفیت این سرویس در سراسر تهران ، بهره مند گردند

با دریافت اشتراک این شبکه ، کاربران قادر خواهند بود بازی آنلاین خود را در هر کجای کشور و با هر سرویس ویرالس ، به راحتی و بدون تاخیر بازی کنند. با اتصال به این شبکه هزاره سوم ، پینگ تایم اینترنت کاربر ۲ تا ۳ برابر کاهش خواهد یافت.

5پسند
2205بازدید

ممكن است این موارد را هم بپسندید!

ارسال دیدگاه

لطفا نام خود را وارد كنید! لطفا آدرس ایمیل را صحیح وارد كنید! لطفا پیام را وارد كنید!