طراحی، پیاده‌سازی و توسعه شبکه کامپیوتری

اگر قرار است یک شبکه جدید راه‌اندازی کنید یا لازم است وضعیت زیرساخت فعلی را تغییر دهید، باید به فکر انجام اصولی این کار باشید. کارشناسان نیرانا با حضور در محل، شرایط و نیازهای شبکه را شناسایی کرده و مدت زمان انجام کار را تخمین می‌زنند. استفاده از ابزار استاندارد، به کار بردن محصولات و تجهیزات با کیفیت و در نظر گرفتن اصول و علم شبکه، از مواردیست که در طول اجرای پروژه همواره با حساسیت بالا رعایت می‌شوند.

خدمات دامنه و ایمیل سازمانی

داشتن ایمیل‌هایی با نام شرکت، به معرفی برندتان کمک کرده و شما را از سرویس‌های عمومی ایمیل مثل yahoo و Gmail بی‌نیاز می‌کند. نیرانا سرویس ایمیل را برای سازمان شما راه‌اندازی کرده و با درنظر گرفتن فضایی متناسب با نیاز کسب و کارتان، مدیریت و آرشیو ایمیل‌هایی را که مشخص کنید برعهده می‌گیرد. اگر در حال حاضر چنین سرویسی در اختیار دارید اما از امکانات یا خدماتش ناراضی هستید، می‌توانید به راحتی وظیفه لغو و انتقال اطلاعات آن به یکی از سرویس‌های نیرانا را به ما بسپارید.

فروش آنتی‌ویروس

حتی یک کامپیوتر آلوده می‌تواند امنیت تمامی شبکه شما را به خطر بیندازد، توصیه ما این است که برای حفاظت از سیستم‌ها به هر نرم‌افزار ناشناخته یا رایگانی اعتماد نکنید. نرم‌افزار Kaspersky از قویترین آنتی‌ویروس‌هایی است که به خوبی امتحان خود را پس داده و علاوه بر نسخه‌ تک کاربره، نسخه‌های تجاری یا مدیریت مرکزی را نیز روانه بازار کرده.  نیرانا بر اساس نوع نیاز شبکه شما نسخه مناسب را پیشنهاد داده و وظیفه تهیه، نصب و تنظیم این آنتی‌ویروس‌ها را روی سرور و کامپیوترها بر عهده می‌گیرد.

فروش کامپیوتر اداری و سرور

نیرانا با توجه به نیاز کسب و کارهای مختلف، مجموعه‌ای از سیستم‌های اداری و کامپیوترهای سرور را به فروش می‌رساند. کامپیوتر‌های اداری برای اجرای نرم‌افزارهای عمومی، برنامه‌های حسابداری، کار با اینترنت و شبکه و … به طور حرفه‌ای پیکربندی شده‌اند. سرورها نیز سیستم‌های قدرتمندی هستند که با هدف سرویس‌دهی دائمی و مرکزی به کامپیوترها و تجهیزات شبکه طراحی می‌شوند. هدف نیرانا تهیه و فروش سیستم‌هاییست که در طولانی مدت به بهترین شکل ممکن کار کنند. ضمن این‌که خرید شما کاملاً اقتصادی خواهد بود و می‌توانید مطمئن باشید که هیچ مبلغی بابت موارد اضافی یا بلااستفاده هدر نشده.