کاربر گرامی

ورود کاربران به پنل کاربری هنگام استفاده از پروفایل شخصی، فروش طرح‏های اینترنتی و سایر خدمات ارائه شده توسط هزاره سوم به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات هزاره است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین هزاره سوم از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های هزاره سوم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های هزاره سوم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در پنل اینترنتی درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات هزاره سوم اقدام کند.

 

شرایط خرید از پنل کاربری

کاربرانی که اقدام به درج اطلاعات نادرست هنگام ثبت سفارش نماید , پس از ویرایش اطلاعات باید کپی کارت ملی خود را جهت تطابق ارسال کنند.

در صورت نا رضایتی از سرویس های هزاره سوم ۱ ماه گارانتی برگشت وجه می باشد.